icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5596

VW T-Roc Life 1.5 TSI 150 hp manuel

цена 19.500 EUR | 21.500 MKD

Центрум Цо - Тетово

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаЈули 2020
 • Изминати километри52 000 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоБензин

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 498 cm³
 • Тип на менувачМануелен
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Централно заклучување,

 • -Климатроник,

 • -Радио CD MP3,

 • -Помош при паркирање,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Дополнителни информации

Voziloto e kupeno od VW Dealer Centrum Co.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Центрум Цо - Тетово
ул. Маршал Тито бб

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили