icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5601

Opel Gt 1.5 CDTI 120 KS.2020 GOD.

цена 14.900 EUR

Делукс Ауто - Куманово

  • БојаСина
  • Прва регистрацијаОктомври 2020
  • Изминати километри143 300 км.
  • Моќност120 hp.
  • ГоривоДизел

Технички карактеристики

  • Работна зафатнина1 499 cm³
  • Тип на менувачАвтоматски
  • Број на врати4/5
  • Погон нанапред

Дополнителни информации

Воздушно перниче од страна на возачот/сопатникот-Систем за сопирање против блокирање (ABS)-Потпирач за рака напред лево-Автоматско вклучување на светлата за возење-Електрон. Програма за стабилност (ESP)-Систем за помош при возење: детекција на поспаност-Електрични кревачи на прозорци напред и назад-FlexFloor-Систем за контрола на патувањето (темпомат)-Внатрешен ретровизор со автоматско затемнување-2-зонска автоматска контрола на климата-Систем на воздушни перничиња за глава-Мултифункционален волан (кожен)-светла за магла-систем за контрола на притисокот во гумите-Задните седишта се делат / се преклопуваат-Бришачи со чувство на дожд-Странично воздушно перниче напред-Старт/стоп,-DAB тјунер (дигитален радио прием)-Ергономско седиште, напред лево/десно-Систем за помош на возачот: Park Assist-Систем за помош при возење: Bluetooth-ALU бандажи-Седиште со лумбална потпора напред лево и десно-Воланот се загрева-Систем за навигација 5.0 IntelliLink-Паркинг сензори напред и позади-USB интерфејс напред и др.

Странична лента

Лизинг калкулатор

Пресметката на учеството и месечната рата е од информативен карактер. За повеќе информации Ве молиме обратете се на вашиот Das WeltAuto продажен советник.

Месечна рата:

EUR

Учество:

EUR

Учество:

Времетраенье на договорот:

Продавач

Делукс Ауто - Куманово
ул. 500 бр.55

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha

Блиски по цена автомобили