icon icon

Съдържание

назад кон листата со понуди

Број на понуда: 5616

VW Golf Style 2.0 TDI SCR 150KS 7-DSG

ПОРШЕ СКОПЈЕ

 • БојаБела
 • Прва регистрацијаАприл 2021
 • Изминати километри61 852 км.
 • Моќност150 hp.
 • ГоривоДизел

Технички карактеристики

 • Работна зафатнина1 968 cm³
 • Тип на менувачАвтоматски
 • Број на врати4/5
 • Погон нанапред

Надворешност

 • -Алуминиумски бандажи,

 • -Фарови за магла

Внатрешност

 • -Имобилајзер,

 • -Централно заклучување,

 • -Електрика на прозори / Ел на ретровизори,

 • -Ел. седишта,

 • -Греење на седишта,

 • -Климатроник,

 • -Навигациски систем,

 • -Асистент за долги светла,

 • -Темпомат,

 • -Серво управувач,

 • -Мултифункционален волан,

 • -Борд компјутер,

 • -Подготовка за телефон,

 • -Кожен волан,

 • -Регулирање волан

Безбедност

 • -ABS антиблокирачки систем на сопирачките,

 • -ESP електронска стабилизирачка програма,

 • -Асистент при поаѓање,

 • -воздушни перничиња,

 • -ASR контрола на пролизгување,

 • -Задни светла за магла,

 • -Наслони за глава

Дополнителни информации

- Бизнис премиум пакет - ergoActive возачко седиште со електрично прилагодување - Travel assist - Lane assist ( систем за одржување на лента ) - Emergency assist - Амбиентално осветлување со 30 бои - Бежично и жичано поврзување на телефон ( App connect )/ Apple car play - stop & go систем - електрично прилагодливи ретровизори - 3 зонски климатроник - Harman Kardon звучен систем, 8+1 звучници, 480 вати вкупна моќност - Дигитална инструмент табла - Систем за навигација - Проекција на лого - Мултифункционален волан со греење - Детекција на замор -

Странична лента

Продавач

ПОРШЕ СКОПЈЕ
бул. Босна и Херцеговина бр. 4

Автомобилот, што го одбравте:

Барање

captcha